o nas

Gdańska Akademia Piłkarska Sparta
Nasza oferta skierowana jest do dzieci od 4 do 16 roku życia. Oferujemy wyjątkowy program szkolenia oparty na najwyższych standardach europejskich klubów, którego priorytetowym celem w początkowych latach treningu, jest indywidualny rozwój każdego zawodnika oraz odejście od systemu koncentrującego się od najmłodszych lat wyłącznie na wyniku. Wszechstronny rozwój wartościowych zawodników na najwyższym poziomie, możliwy jest tylko dzięki połączeniu pracy wyszkolonej kadry oraz odpowiednio ustanowionym priorytetom szkoleniowym. 

Doświadczona Kadra Szkoleniowa
Nasi trenerzy posiadają licencje UEFA oraz są absolwentami uczelni wyższych. Razem tworzą bardzo doświadczoną kadrę szkoleniową. Trenerzy dokształcają się konferencjach, kursach, a także na stażach w akademiach w Polsce i za granicą. 

Współpraca z Lechią Gdańsk SA
Od stycznia 2020 roku nasza akademia rozpoczęła ścisłą współpracę z Ekstraklasowym klubem Lechią Gdańsk SA w zakresie szkolenia dzieci i młodzieży. Dzięki temu, wyróżniający się zawodnicy mają szansę trafić do Akademii Lechii Gdańsk, a trenerzy mogą czerpać z wiedzy szkoleniowców Gdańskiego klubu. Ponadto podopieczni GAP Sparta mają możliwość wyprowadzania zawodników podczas meczów Ekstraklasy.

Artykuł o współpracy na stronie Lechii Gdańsk SA

Zapraszamy do krótkiego wideo, który prezentuje jednostkę treningową Sparty Gdańsk.


Pozdrawiamy i zapraszamy na zajęcia naszej Akademii.

trenerzy

 • Piotr Jasiński

  Trener 2007/2008, +48 511 967 558, piotrek.jasinski97@gmail.com

 • Tomasz Dargacz

  Trener 2012/2013, +48 505 819 141, t.dargacz@gmail.com

 • Jakub Pomorski

  Trener Asystent

 • Sebastian Drażba

 • więcej